Суттєві переваги

Суттєві переваги

Котеджне містечко «ПАЛАРІС» пропонує Вам затишне і комфортне житло, де всі зручності знаходяться «під рукою».

Розвинена інфраструктура

У план будівництва закладено все, що необхідно для комфортного проживання та відпочинку: супермаркет, ресторан, дитячий майданчик, футбольний майданчик, паркова зона та зона барбекю. Все це дасть можливість активного відпочинку Вашим дітям та спілкування дорослим.

Ваша безпека

Єдиний в’їзд на територію здійснюється через контрольно-пропускний пункт охорони.
Котеджне містечко з усіх боків обгороджено капітальним парканом. Ведеться цілодобове відеоспостереження та патрулювання території, що гарантує Вашу безпеку, а також безпеку Вашого житла та майна.

Вартість житла

Нерухомість в нашому котеджному містечку – це найкраще в місті співвідношення «Ціна-Якість». Вартість таунхаусу знаходиться у одній ціновій категорії з помешканням у багатоквартирному житловому будинку та має безліч переваг у порівнянні з квартирою.

Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями, щоб мати можливість зробити найбільш вигідну покупку.

Документи та гарантії

Ми реалізуємо нерухомість, що вже введена в експлуатацію. Права власності на будинки та земельні ділянки – отримані, технічні паспорти підтверджують стан готовності об’єкту. Приєднання до інженерних комунікацій здійснено, про що заключено відповідні договори на обслуговування.

Розстрочка та кредитування

Пропонуємо різні варіанти розстрочки. Умови та період яких обговорюються індивідуально з кожним покупцем.

Зручне місце розташування

Лікарні, школи, дитячі садки, аптеки, банківські установи, магазини — все це в кроковій доступності! До вулиці Київський шлях – всього 1300 метрів. До зупинки міського транспорту – 100 метрів. З одного боку, це дозволяє уникнути шуму машин і загазованості, з іншого – долволяє з легкістю доїхати в будь-яку точку міста Бориспіль, а також швидко дістатися до Києва.

Сусідство

Всім відомо, що нормальне, комфортне проживання залежить не тільки від зручного планування житла, технічних характеристик , а й від людей, які живуть по сусідству. Поруч з Вами будуть жити сучасні, впевнені в собі люди, орієнтовані на європейські цінності.

Сучасні та якісні матеріали

Ми відповідально підходимо до вибору будівельних матеріалів, застосовуючи новітні технології в будівництві. Використовуємо тільки якісні, екологічні та енергоефективні матеріали. Наш принцип – будуємо як для себе!

Закрита територія, індивідуальне місце для парковки, автономне опалення і водопостачання, розвинена інфраструктура, хороша транспортна розв’язка – це ті переваги, що допоможуть обрати саме наше житло!

Замовити дзвінок
Записатися на перегляд
Замовити дзвінок
Ваше повідомлення

Записатися на перегляд
Залиште Ваші контакти і менеджер зателефонує Вам найближчим часом
Закрити